Titles you rated
Dead SilenceRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
Black KnightRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
HitmanRated ★ 4.0
AliensRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 3.5
To Catch a Virgin GhostRated ★ 2.5
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 4.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
DragonHeartRated ★ 4.0
Mars Attacks!Rated ★ 3.5
Demolition ManRated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Matter of Loaf and DeathRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.5