Movies
Ratings
206
The WailingRated ★ 4.5
Café SocietyRated ★ 4.5
The Perfect GameRated ★ 5.0
CometRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
Coffee and CigarettesRated ★ 4.5
In Another CountryRated ★ 4.5
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
Like for LikesRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Charlie CountrymanRated ★ 5.0
Sing StreetRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
Fruitvale StationRated ★ 3.5
TransamericaRated ★ 5.0
Love FictionRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0