Series
Ratings
27
Heart Signal Season 4Rated ★ 3.5
Queen of TearsRated ★ 2.0
GoblinRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
Squid Game Season 3Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 5.0
3 Body ProblemRated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 2.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
MovingRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Itaewon ClassRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5