Titles you rated
Minority ReportRated ★ 5.0
Friend : The Great LegacyRated ★ 1.0
Fight ClubRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 5.0
The Bank JobRated ★ 5.0
ValkyrieRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 5.0
Blade: TrinityRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 5.0
Fantastic Four: Rise of the Silver SurferRated ★ 5.0
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 5.0
The Bucket ListRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
ThorRated ★ 5.0