Titles you rated
Daily Dose of SunshineRated ★ 4.5
Mask GirlRated ★ 4.0
Depp v HeardRated ★ 0.5
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0- 어른 김장하Rated ★ 4.5
StrangerRated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0- Don't Pick Up the PhoneRated ★ 2.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
Catching KillersRated ★ 1.5
Killer SallyRated ★ 3.0
Conversations with a Killer: The Jeffrey Dahmer TapesRated ★ 2.0
I Just Killed My DadRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 2.0
My Liberation DiaryRated ★ 2.5
Squid Game Season 1Rated ★ 1.5