Movies
Ratings
203
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
HopeRated ★ 5.0
Now You See MeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 2.0
Miss GrannyRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Bring It OnRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0