Series
Ratings
27
Oshi no KoRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
The Prince of TennisRated ★ 3.0- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.5
Sword Art Online IIRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.5
Tokyo GhoulRated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 4.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5