Movies
Ratings
209
OuijaRated ★ 3.0
Furious 7Rated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 3.0
The Theory of EverythingRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
My Brilliant LifeRated ★ 3.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.0
Thelma & LouiseRated ★ 4.0
ThorRated ★ 2.0
Boomerang FamilyRated ★ 2.0
TraffickersRated ★ 3.0
Death NoteRated ★ 2.5
Fists of LegendRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
The UnjustRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 3.5
The ScentRated ★ 1.5