Titles you rated
We Bought a ZooRated ★ 2.0
Spider-ManRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 3.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 3.0
Spider-Man 3Rated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 3.0