Movies
Ratings
429
Independence DayRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 3.0
I, RobotRated ★ 3.5
The OutlawsRated ★ 3.5
The Italian JobRated ★ 3.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 3.0
The ThroneRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.0
Christmas in AugustRated ★ 4.5
Non-StopRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 5.0
JawsRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
Yes ManRated ★ 4.0