Titles you rated
ExitRated ★ 3.5
NailedRated ★ 2.0
Central IntelligenceRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Cheer Up, Mister LeeRated ★ 3.0
The LiarRated ★ 3.5
Park Hwa-youngRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 4.0
The Addams FamilyRated ★ 4.0
The Dead Don t DieRated ★ 3.5
DolittleRated ★ 4.0
Terminator: Dark FateRated ★ 4.0
It Chapter TwoRated ★ 2.0
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 4.0
Jesters: The Game ChangersRated ★ 3.0
RebeccaRated ★ 4.0
4th Period MysteryRated ★ 0.5