Titles you rated
The Imitation GameRated ★ 3.0
SocialphobiaRated ★ 3.5
ChappieRated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5
The EqualizerRated ★ 3.0
Gangnam BluesRated ★ 3.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The WhistleblowerRated ★ 3.5
Step Up All InRated ★ 2.5
LucyRated ★ 3.0
My Brilliant LifeRated ★ 2.5
Into the StormRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 3.0