Titles you rated
Three BrothersRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Smile AgainRated ★ 4.0
BrainRated ★ 4.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
All My Love For YouRated ★ 4.5
Sharp1Rated ★ 3.5
The Queen of OfficeRated ★ 3.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 3.5
Seoyoung, My DaughterRated ★ 5.0
Wang's FamilyRated ★ 4.5- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0
Rooftop PrinceRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0