Movies
Ratings
203
Zootopia 2Rated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 3.0
Beau Is AfraidRated ★ 1.0
EVANGELION: DEATH (TRUE)²Rated ★ 0.5
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 0.5
TMNTRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja Turtles: Out of the ShadowsRated ★ 2.0
BumblebeeRated ★ 4.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Transformers: The Last KnightRated ★ 2.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 2.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
The Electric StateRated ★ 3.0
I.S.S.Rated ★ 1.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 1.0