Titles you rated
Chainsaw ManRated ★ 3.0
Wednesday Season 2Rated ★ 1.0
Wednesday Season 1Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 3.5
The Echoes of Survivors: Inside Korea's TragediesRated ★ 3.0
In the Name of God: A Holy BetrayalRated ★ 3.0
TrespassersRated ★ 4.5
Mob Psycho 100 II: The First Spirits and Such Company Trip ~A Journey that Mends the Heart and Heals the Soul~Rated ★ 3.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.0
The Mortified GuideRated ★ 3.0
NavilleraRated ★ 2.0
Never Give UpRated ★ 3.5
The Sound of MagicRated ★ 2.5
One Dollar LawyerRated ★ 2.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 IIRated ★ 3.5
HappinessRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0