Movies
Ratings
416
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 3.5
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
xXxRated ★ 3.0
The Little MermaidRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.5
The Grand HeistRated ★ 2.5
Furious 7Rated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
Fast FiveRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
MoanaRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 4.0