Movies
Ratings
72
ChallengersRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
MasqueradeRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.0
AnoraRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.5
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Taxi DriverRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.0