Titles you rated
FrankensteinRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
On Your Wedding DayRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Nobody KnowsRated ★ 4.0
Still WalkingRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
SinnersRated ★ 4.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0- WishRated ★ 3.0
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 3.5
Castaway on the MoonRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 2.5