Movies
Ratings
39
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.0
The Age of ShadowsRated ★ 2.5
PunchRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
Joint Security AreaRated ★ 3.5
JokerRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 2.5
Nameless GangsterRated ★ 2.5
The Truman ShowRated ★ 3.5
SnowpiercerRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 4.5