Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 5.0
The MatchRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.5
La lunaRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.5
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5- DreamRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0