Titles you rated
I, RobotRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 5.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 5.0
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 5.0
Bad Boys IIRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 5.0
Night at the MuseumRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 5.0
The Bourne LegacyRated ★ 5.0
RedRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Indiana Jones and the Kingdom of the Crystal SkullRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
Fast & Furious 6Rated ★ 5.0
Resident Evil: RetributionRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 5.0