Movies
Ratings
605
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 2.5
Stormy NightRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 2.0
Shrek 2Rated ★ 2.5
Men in Black IIRated ★ 3.0
Ender's GameRated ★ 2.5
The MistRated ★ 3.5
CarsRated ★ 2.5
Percy Jackson: Sea of MonstersRated ★ 2.5
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.5
John CarterRated ★ 2.0
71: Into the FireRated ★ 1.5
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
HellboyRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 2.5
The Grand HeistRated ★ 2.0
JumperRated ★ 1.5
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.0