Series
Ratings
95
The Silent SeaRated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0- 신인감독 김연경Rated ★ 4.0
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 3.5
WITCH WATCHRated ★ 3.0
Sakamoto DaysRated ★ 3.0
CassandraRated ★ 4.5- GokusenRated ★ 3.5
- Magical DoReMiRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5
You're BeautifulRated ★ 4.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
The FlashRated ★ 4.5
Teen WolfRated ★ 0.5
The Sandman Season 1Rated ★ 2.0
The Good DoctorRated ★ 3.0
The Good DoctorRated ★ 3.5
The Good DoctorRated ★ 4.5