Titles you rated
One Punch ManRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
Your Lie in AprilRated ★ 4.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5
A Clean SweepRated ★ 3.0
One Punch Man Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 1.0
Bridal MaskRated ★ 3.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.0- New Journey to the West Season 1Rated ★ 2.5
Blue TowerRated ★ 3.5
Money GameRated ★ 3.0
Big Bet Season 2Rated ★ 4.5
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Life on MarsRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 5.0
Loki Season 1Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.5