Movies
Ratings
19
Before SunriseRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.5
OppenheimerRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
BarbieRated ★ 2.5
ParasiteRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
SmugglersRated ★ 3.0
Train to BusanRated ★ 2.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 5.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0