Titles you rated
W: Two Worlds ApartRated ★ 2.5
In Time With YouRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.5
High KickRated ★ 3.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.5
Five EnoughRated ★ 2.5
HotelierRated ★ 3.5
1% of AnythingRated ★ 2.5
PhoenixRated ★ 3.5
All About EveRated ★ 3.0
Legend of the PatriotsRated ★ 3.0
SnowmanRated ★ 4.0
KAIST Season 1Rated ★ 5.0- Mr. QRated ★ 5.0
Summer ScentRated ★ 0.5
The Last Scandal of My LifeRated ★ 2.0
Inspiring GenerationRated ★ 0.5- BossRated ★ 5.0
What is the Ghost Up To?Rated ★ 2.5