Titles you rated
WantedRated ★ 4.0
ChloeRated ★ 3.0
In TimeRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
Hear MeRated ★ 4.0
Over My Dead BodyRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 4.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
World War ZRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
Tone-Deaf ClinicRated ★ 1.0
HindsightRated ★ 2.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0