Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 1.0
26 YearsRated ★ 1.0
My Boss, My TeacherRated ★ 0.5
The Way HomeRated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.0
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
Finding NemoRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 1.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Tinker TickerRated ★ 3.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
The Age of ShadowsRated ★ 0.5
WonkaRated ★ 2.0
FanaticRated ★ 0.5
FlippedRated ★ 3.0
Farewell My ConcubineRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 2.5