Titles you rated
The PhoneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 5.0
BurntRated ★ 3.5
The Sound of MusicRated ★ 5.0
Water for ElephantsRated ★ 3.5
The ShamelessRated ★ 4.5
The SilencedRated ★ 2.0
RudderlessRated ★ 5.0
Insidious: Chapter 3Rated ★ 3.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Welcome to the SticksRated ★ 5.0
Intimate EnemiesRated ★ 1.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
Shrek 2Rated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
HancockRated ★ 4.0