Titles you rated
- Physical: AsiaRated ★ 3.5
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.5
The Bear Season 2Rated ★ 4.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 5.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 4.0
HannibalRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Mr. SunshineRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.0
Law SchoolRated ★ 3.0
Severance Season 1Rated ★ 3.5
ChernobylRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 3.0