Series
Ratings
44
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Beef Season 1Rated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.5
Russian DollRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
BridgertonRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 3.0
Nevertheless,Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 3.5
Thirty-NineRated ★ 2.0
Inventing AnnaRated ★ 3.5
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 2.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black MirrorRated ★ 4.0
Black MirrorRated ★ 4.5
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 4.0