Titles you rated
- The Old Woman with the Knife: International CutRated ★ 3.5
Moonlit WinterRated ★ 3.5
The Lee FamiliesRated ★ 2.5
The ShiningRated ★ 3.5
Two Seasons, Two StrangersRated ★ 4.5
Tale of CinemaRated ★ 3.0
KOKUHORated ★ 3.0
Zootopia 2Rated ★ 4.5
The Color of PomegranatesRated ★ 3.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.0- The Mountain Between UsRated ★ 4.5
- Blossom GraduationRated ★ 4.0
I am a Rich ManRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0- CastingRated ★ 3.0
- 극장 미림Rated ★ 1.5
- PicnicRated ★ 1.0
What's Wrong with Me? kkRated ★ 3.0