Titles you rated
Space SweepersRated ★ 3.0
RocketmanRated ★ 3.5
What's Eating Gilbert GrapeRated ★ 5.0
Nobody KnowsRated ★ 4.5
Ant-ManRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 4.5
HannibalRated ★ 5.0
Sausage PartyRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
A Melody to RememberRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.5
A Taxi DriverRated ★ 4.5
Our Love StoryRated ★ 4.0
Moon YoungRated ★ 3.5
ShineRated ★ 4.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.5
What Happened to MondayRated ★ 4.0
Will You Be ThereRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5