Titles you rated
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 4.0
The ClassicRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Shaolin SoccerRated ★ 5.0
Death Note: The Last NameRated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 5.0