Movies
Ratings
204
Avatar: Fire and AshRated ★ 2.5
Love UntangledRated ★ 2.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
Moana 2Rated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
Officer Black BeltRated ★ 2.5
I am the Secret in Your HeartRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
ExhumaRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.0
The BoysRated ★ 1.5
MinariRated ★ 4.0
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
DogManRated ★ 4.0