Titles you rated
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
CommitmentRated ★ 4.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.0
Small Town RivalsRated ★ 3.5
Marrying the Mafia 5: Return of the FamilyRated ★ 3.5
The ExpendablesRated ★ 4.0
Shark TaleRated ★ 3.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
AlienRated ★ 3.5
PapermanRated ★ 4.0
The MummyRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.5
Ip ManRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 3.5