Movies
Ratings
74
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
HerRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
SunnyRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 5.0
SunflowerRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
New WorldRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0