Titles you rated
High KickRated ★ 4.5
What Happens to My Family?Rated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.0
Pots of GoldRated ★ 3.5
MonstarRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
A Thousand Days' PromiseRated ★ 3.5
Women of the SunRated ★ 3.5
Don't Look Back: The Legend of OrpheusRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.5
Big ThingRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.5
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.5
Fated to Love YouRated ★ 3.5
HeartstringsRated ★ 4.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.5