Movies
Ratings
200
HerRated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
CocoRated ★ 5.0
Baby DriverRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 5.0
Ant-ManRated ★ 3.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 4.0
Get OutRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
AcceptedRated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 4.0