Movies
Ratings
476
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
Our Twisted HeroRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 4.0
BluebeardRated ★ 2.5
Don't Look UpRated ★ 3.5
Pay It ForwardRated ★ 3.5
Peppermint CandyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Voice of SilenceRated ★ 3.0
Crack: Cocaine, Corruption & ConspiracyRated ★ 3.5
SeaspiracyRated ★ 5.0
NobodyRated ★ 3.5
The NunRated ★ 3.5
The TerminalRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0
GladiatorRated ★ 3.5
Fall in Love at First KissRated ★ 3.0
Shallow HalRated ★ 3.5