Titles you rated
Man from the EquatorRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 1.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
GiantRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5
Athena: Goddess of WarRated ★ 2.5
City HunterRated ★ 3.0
Dream High 2Rated ★ 1.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
SignRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 5.0
Master of StudyRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 3.0
IRISRated ★ 5.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5