Titles you rated
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5
Frozen IIRated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 3.5
Men in Black InternationalRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 3.0
What Happened to MondayRated ★ 3.5
The LunchboxRated ★ 3.5
Mamma Mia! Here We Go AgainRated ★ 5.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
AlliedRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 2.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
Our TimesRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 4.5
Alien: CovenantRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5