Titles you rated
I Live AloneRated ★ 3.0
Mr. SunshineRated ★ 3.5
HannibalRated ★ 4.5
Something in the RainRated ★ 4.5
Delicious GuysRated ★ 2.5
GoblinRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 2.5
Secret HealerRated ★ 2.5
Money FlowerRated ★ 3.0
StrangerRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Splash Splash LoveRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.0