Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.5
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
DerangedRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
AvatarRated ★ 4.5
TwilightRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0