Series
Ratings
43
Blue TowerRated ★ 4.0
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.5
New Tales of the GisaengRated ★ 4.5
MonstarRated ★ 4.0
God's QuizRated ★ 3.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Fashion KingRated ★ 2.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 3.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 4.0
You Are All SurroundedRated ★ 3.0
Secret LoveRated ★ 4.5
HeartstringsRated ★ 3.0
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 2.5
Mischievous KissRated ★ 2.0
Emergency CoupleRated ★ 5.0
To the Beautiful YouRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 4.5