Movies
Ratings
531
AssassinationRated ★ 4.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 5.0
A Monster in ParisRated ★ 4.5
SopyonjeRated ★ 4.0
BambiRated ★ 4.0
[REC]²Rated ★ 3.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Girl with a Pearl EarringRated ★ 3.5
The Final DestinationRated ★ 3.0
FrankRated ★ 4.5
Into the StormRated ★ 3.0
Paranormal Activity 2Rated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 4.5
Stuart Little 2Rated ★ 4.0
Cracked Eggs and NoodlesRated ★ 3.0
Thirteen GhostsRated ★ 3.5
The Garden of WordsRated ★ 2.5
Bloody ReunionRated ★ 2.0