Series
Ratings
137
The Three MusketeersRated ★ 3.5
Pure LoveRated ★ 3.5
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
Spring WaltzRated ★ 3.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 3.0- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
Salamander Guru and The ShadowsRated ★ 2.5
Jeon Woo ChiRated ★ 3.0- Please Come Back, Soon-aeRated ★ 3.5
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 2.5
GourmetRated ★ 3.5
Lie to MeRated ★ 3.5
The Snow QueenRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 4.0
Man from the EquatorRated ★ 4.0
Love RainRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 2.0