Movies
Ratings
191
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.5
Billy ElliotRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Wrath of the TitansRated ★ 1.0
9Rated ★ 3.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 3.5
LucyRated ★ 3.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.5
Goal! The Dream BeginsRated ★ 3.5
NextRated ★ 3.5
Don JonRated ★ 3.0
Blade: TrinityRated ★ 3.5
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
TremorsRated ★ 3.5
Jack the Giant SlayerRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.0