Movies
Ratings
1559
Your Name.Rated ★ 4.0
Deliver Us From EvilRated ★ 1.0
6 DaysRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.5
Hotel MumbaiRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 3.5
Sex DollRated ★ 2.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
No Strings AttachedRated ★ 3.0
DisobedienceRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Betty BlueRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 2.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 2.5