Titles you rated
Rich Man, Poor WomanRated ★ 3.5- Shinitai Yoru ni KagitteRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
You Drive Me CrazyRated ★ 3.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5- SoulmateRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 4.0
Que Sera, SeraRated ★ 4.0
The Outstanding WomanRated ★ 4.0- 세계테마기행 - 알로하! 하와이Rated ★ 4.0
Likeable or NotRated ★ 3.0- Men of the Bath HouseRated ★ 3.0
A Song to the SunRated ★ 3.0
Witch Yoo HeeRated ★ 3.0
LoversRated ★ 2.5- TruthRated ★ 2.5
Late Night RestaurantRated ★ 0.5
Jang Hee BinRated ★ 3.0- Star in My HeartRated ★ 3.5
Six SiblingsRated ★ 4.0